Pokoje

Pokój dwuosobowy z dużym łóżkiem typu deluxe

Jasny cichy pokój udekorowany zgodnie z zasadą harmonii.  Znajduje się w nim ekskluzywne podwójne łóżko, które idealnie nadaje się dla pary. W pokoju znajdą Państwo zawsze czystą i świeżą pościel, ręczniki i bezpłatny zestaw kosmetyków.Pokój jest komfortowy, wyposażony w dużą luksusowa łazienkę, telewizor lcd, telewizję satelitarną nc+ oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.Pokój jest urządzony w nowoczesnym stylu, na ścianach znajdą Państwo zdjęcia miejsc w Krakowie które warto odwiedzić.

Pokój dwuosobowy z widokiem na Kraków

Jasny cichy pokój z widokiem na miasto. W pokoju znajdziemy ekskluzywne  podwójne łóżko, które idealnie nadaje się dla pary. W pokoju znajduje się zawsze czysta i świeża pościel, ręczniki i bezpłatny zestaw kosmetyków. Pokój jest wyposażony w łazienkę z prysznicem, duże lustro nad łóżkiem,telewizor lcd, telewizją satelitarną nc+ i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. W pokoju  dostępny jest rozkładany stolik który może służyć do pracy lub do innych celów.

Pokój dwuosobowy z widokiem na Kraków

Jasny cichy pokój z widokiem na miasto, dużym oknem i ekskluzywnym łóżkiem podwójnym, które idealnie nadaje się dla pary. W pokoju znajda Państwo zawsze czystą i świeżą pościel, ręczniki i bezpłatny zestaw kosmetyków. Pokój jest wyposażony w łazienke z prysznicem, duże lustro nad lozkiem,telewizor lcd, telewizją satelitarną nc+ i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. W pokoju rozkladany stolik ktory moze sluzyc do pracy lub do innych celow.

Pokój trzyosobowy z widokiem na Kraków

Duży, jasny pokój z widokiem na miasto, szczególnie pięknym w nocy. W tym pokoju znajduje się ekskluzywne podwójne łóżko i łóżko pojedyncze. Pokój jest duzy, komfortowy . W pokoju znajdą Państwo zawsze czystą i świeżą pościel, ręczniki i bezpłatny zestaw kosmetyków. Pokój jest wyposażony w łazienka z prysznicem, dużym lustrem, w telewizor lcd, telewizje satelitarną i bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu. Wystroj pokoju jest nowoczesny.

Pokój dwuosobowy typu twin deluxe

Pokój wyposażony jest w dwa pojedyncze łóżka/jedno łóżko rozmiar king size. W pokoju znajdą Państwo zawsze czystą i świeżą pościel, ręczniki i bezpłatny zestaw kosmetyków. W środku znajduje się duża luksusowa łazienka, telewizor lcd, telewizja satelitarna oraz bezpłatny bezprzewodowy dostęp do Internetu.